Rita komenton stilin e flokëve të Bebe Rexhës në këtë event - Bota Sot
Rita komenton stilin e flokëve të Bebe Rexhës në këtë event

Mediale Vip

Rita komenton stilin e flokëve të Bebe Rexhës në këtë event

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 18:58
Bebe Rexha dhe Rita Ora

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë dy këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare.

Të dyja kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën, andaj nuk i kursejnë edhe komplimentet që i bëjnë publikisht njëra-tjetrës.

Së fundi, Bebe ka qenë e ftuar në një event të organizuar nga “Pandora”, ku u shfaq e veshur me një palë atlete dhe fustan.

Në këtë foto, këngëtarja u shfaq me një stil të flokëve më ndryshe prej herave tjera, i cili i ka lënë mbresa edhe Ritës.

Kjo e fundit nuk ngurron dhe i komenton mbi imazhet që ka postuar në rrrjete sociale dhe i shkruan “I dua këto flokë”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...