Oriola Marashi me pushime, ja kush e shoqëron - Bota Sot
Oriola Marashi me pushime, ja kush e shoqëron

Mediale Vip

Oriola Marashi me pushime, ja kush e shoqëron

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 23:49
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga modelet më në zë të momentit. Ajo është pjesë e labelit të njohur OTR dhe pritet, që së shpejti të publikojë një këngë në bashkëpunim me djemtë e këtij grupi.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa Instastory, ku duket qartë, që ndodhet me pushime.

Pa qartësuar vendndodhjen,por me një sërë fotografish shumë të bukura, Oriola na tregon se ajo ka marrë disa ditë pushime.

Nëse jeni kuriozë të dini kush e shoqëron modelen shqiptare, vetë Oriola iu sqaron. Ajo është “arratisur” disa ditë me të motrën, Xhulia Marashi, që duket po aq e bukur sa dhe Oriola.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat