Albani dhe Miriami po sjellin këngë bashkë - Bota Sot
Albani dhe Miriami po sjellin këngë bashkë

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Albani dhe Miriami po sjellin këngë bashkë

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 10:09
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani

Pak ditë pasi publikoi projektin ‘Lea’, Alban Skenderaj ka nisur punën për një këngë të re.

Veçse kësaj radhe bashkë me gruan, Miriam Canin.

Lajmi u bë i ditur nga këngëtarja e cila bëri një instastory ku shihej Albani në krah të producentit të njohur shqiptar, Kledi Bahiti – pjesë e Threedots.

‘Mezi po pres ta dëgjoni’, shkroi Mirami mbi fotografi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test