Lori Hoxha zbulon dedikimin romantik të Ledion Liços për Sarën pak para dasmës - Bota Sot
Lori Hoxha zbulon dedikimin romantik të Ledion Liços për Sarën pak para dasmës

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Lori Hoxha zbulon dedikimin romantik të Ledion Liços për Sarën pak para dasmës

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 13:40
Sara Hoxha dhe Ledion Liço

Ledion Liço dhe Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre në njëceremoni private larg vëmendjes mediatike pak kohë më parë. Por Lori Hoxha ka përgatitur një surprizë pë rata dhe për të gjithë ne që u bëmë mjaft kurioz.

Ajo ka publikuar në youtube një minidokumentar ku ka future fragmente nga momentet para, gjatë dhe pas dasmës së motrës së saj. Lori është kujdesur që pjesë e këtij dokumentari të ishin copëza mjaft të bukura kujtimesh.

Mes shumë momentesh, ajo ç’ka na tërhoqi vëmendjen ishte dedikimi romantik që i kishte bërë Ledioni Sarës. Ai i kishtë dërguar një buqetë me trëndafila të kuq dhe shkruante:

“Dashuria e jetës time. Faleminderit që çdo vit, muaj, ditë, minutë, sekondë që jemi bashk e ke bërë më të bukur. Këtu janë trëndafilat për çdo muaj që ne kemi qenë bashkë.

Faleminderit që po martohesh me mua, ti do të kujdesesh, e drejtë! Po të pres…”

Sigurisht që kjo ka qenë një letër emocionuese dhe kuptimplotë për Sarën, në ditën e saj më të veçantë!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test