Rezarta Shkurta publikon videon pas lirimit të Ermal Hoxhës: Familja ime u bashkua - Bota Sot
Rezarta Shkurta publikon videon pas lirimit të Ermal Hoxhës: Familja ime u bashkua

Mediale Vip

Rezarta Shkurta publikon videon pas lirimit të Ermal Hoxhës: Familja ime u bashkua

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 06:27
Ermal Hoxha me vajzen

Pas lajmit për lirimin nga burgu të Ermal Hoxhës, Rezarta Shkurta ka bërë publike një video në Instgaram, ku shihet Ermali dhe vajza e tyre e vogël, Hera.

“Familja ime e vockel u bashku! Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju , keto vite te veshtira… Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja”, ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...