Një super befasi për dizanjeren e njohur Kaltrina Neziri - Bota Sot
Një super befasi për dizanjeren e njohur Kaltrina Neziri

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Një super befasi për dizanjeren e njohur Kaltrina Neziri

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 18 shtator 2018 Në ora: 19:03
Kaltrina Neziri

Ato janë dy motra të njohura në fushën e show-bizit, e mund të themi më “in” në industrinë e modës. Po flasim për disenjatoret Vlora&Kaltrina, të cilat përveç se super angazhimet e tyre kanë kohë edhe të bëjnë apo marrin befasi.

Ne mësojmë se Kaltrina sapo është befasuar me një super makinë që e kishte pëlqyer dhe i është bërë dhuratë nga nëna e saj dhe nga Vlora. Dizenjatoret e famshme janë duke bërë gati koleksionine ri ku pritet që këto ditë të udhëtojnë në Shqipëri për fotot paralajmëruese.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test