Një fëmijë tjetër për Irina Shayk dhe Bradley Cooper? - Bota Sot
Një fëmijë tjetër për Irina Shayk dhe Bradley Cooper?

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Një fëmijë tjetër për Irina Shayk dhe Bradley Cooper?

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 10:07
Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Bradley Cooper nuk e kishte menduar kurrë që një familje me të dashurën e tij Irina Shayk, 32 vjeçe, do i ndryshonte kdënvështrimin për jetën. Por ja që kështu ndodhi.

“Të kesh një fëmijë dhe një familje për vete, një mrekulli dhe diçka që e kam ëndërruar gjithmonë , më ka bërë më të hapur, dhe të jem më i pranishëm si person ditë pas dite”, ka thënë Bradley, duke shtuar se e menaxhon më mirë punën e tij.

Meritë e bukuroshes ruse Irina që i ka sjellë kokën në vend. Ose bëhet fjalë për një ndjesi përgjegjësie kur bëhesh baba? Por duket se tani dëshirojnë të bëjnë një tjetër fëmijë. Le tu urojmë fat!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test