Enis Bytyqi sjell një moment romantik nga pushimet me bashkëshorten - Bota Sot
Enis Bytyqi sjell një moment romantik nga pushimet me bashkëshorten

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Enis Bytyqi sjell një moment romantik nga pushimet me bashkëshorten

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 12:17
Enis Bytyqi me gruan e tij

Para pak javësh këngëtari i njohur, Enis Bytyqi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar me vajzën e quajtur, Rina me të cilën ka disa vite që është në një lidhje dashurie.

Pas martesës, ata janë nisur për në muajin e mjaltit, ku si destinacion kanë zgjedhur një ishull luksoz në Afrikën e Jugut.

Dhe tani, çifti shihet se janë duke kaluar çaste të lumtura teksa Enisi ndau me ndjekësit një moment romantik pranë bashkëshortes.

Pas ceremonisë luksoze, Bytyqi padyshim se do të rikthehet me projekte të reja muzikore. “Bashk” dhe “Sikur ajo”, janë dy këngët e fundit të lansuara nga ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test