Dinah Jane publikon këngën e parë - Bota Sot
Dinah Jane publikon këngën e parë

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Dinah Jane publikon këngën e parë

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 09:02
Dinah Jane

Dinah Jane është rikthyer me muzikë të re!

Ish anëtarja e grupit muzikor “Fifth Harmony”e ka publikuar këngën e saj të parë solo me titull “Bottled Up” dhe tashmë e ka një hit në duart e saj.

Për këtë projekt ajo bashkëpunoi me Ty Dolla $ign.

“YEEEEEE vazhdoni tutje dhe jetoni jetën tuaj, për mua me këtë këngë”, shkroi këngëtarja në Twitter pasi kënga u publikua.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test