Ermali dhe Ariana shfaqen më elegant se kurrë në dasmën e Gjikos! - Bota Sot
Ermali dhe Ariana shfaqen më elegant se kurrë në dasmën e Gjikos!

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Ermali dhe Ariana shfaqen më elegant se kurrë në dasmën e Gjikos!

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 11:33
Ariana dhe Ermal Fejzullahu

Këngëtari, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana mbrëmë shkëlqyen në dasmën e Gjikos dhe Elitës.

Është kjo, Ariana gruaja e Ermalit e cila ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram.

Me një fustan të kuq elegant dhe me këtë pamje të hatashme, Ariana i deklasoi të gjitha nuset e estradës. Nuk ka dyshim se edhe Ermali duket simpatik në kostumin ngjyrë të mbyllët.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një event madhështor në Prishtinë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dress by @teutamatoshiduriqi ??

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

Të pranishëm ishin edhe shumë nga fytyrat e njohura publike të skenës muzikore shqiptare. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test