Anxhelina Hadërgjonaj ‘përvëluese’ në imazhin pa sytjena - Bota Sot
Anxhelina Hadërgjonaj ‘përvëluese’ në imazhin pa sytjena

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Anxhelina Hadërgjonaj ‘përvëluese’ në imazhin pa sytjena

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 08:28
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Ajo edhe pse nuk është aktive në profesion, përmes rrjeteve sociale sjell vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, ajo postoi një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurtër, të hapur tek gjoksi, me të cilin vinte në pah format gjoksin dhe këmbët seksi.

“Perëndia ka kohën e përsosur; kurrë herët, kurrë vonë. Të merr pak durim dhe kërkon shumë besim, por ia vlen të presësh.”, ka shkruar ajo.

Pas një pauze të gjatë në muzikë, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri, me të cilin pritet të debutojë në tregun e huaj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test