Xhesika Berberi dhe fytyra e saj prej engjëlli - Bota Sot
Xhesika Berberi dhe fytyra e saj prej engjëlli

Mediale Vip

Xhesika Berberi dhe fytyra e saj prej engjëlli

Më: 2 tetor 2018 Në ora: 06:45
Ilustrim

Xhesika Berberi është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Trupi i saj, bukuria engjëllore dhe natyrale e bëjnë atë të jetë përherë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja madje ka edhe një stil të veçantë.

E thjeshtë, por në trend me kohën dhe unike, biondina shqiptare shfaqet në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...