Oriola Marashi një panterë e vërtetë, sensuale dhe me një bukuri vrastare - Bota Sot
Oriola Marashi një panterë e vërtetë, sensuale dhe me një bukuri vrastare

Mediale Vip

Oriola Marashi një panterë e vërtetë, sensuale dhe me një bukuri vrastare

Më: 2 tetor 2018 Në ora: 17:30
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka goditur sërish me postimin e saj.

Me këto foto ajo ka treguar qartë se është një femër mjaft dominuese. Anëtarja e OTR ka provokuar me pozën e sja si  dhe ka treguar se ngjyra e gjelbër e fustanit që mban veshur i shkon tmerësisht shumë. Në setet e saj fotografike ajo rezervon surpriza të një pas njëshme për fansat e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat