Kylie Jenner mahnitë me “selfie-t” e fundit - Bota Sot
Kylie Jenner mahnitë me “selfie-t” e fundit

Mediale Vip

Kylie Jenner mahnitë me “selfie-t” e fundit

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 08:16
Kylie Jenner

Kylie Jenner është njëra nga femrat që komentohet për pamjen e saj thuajse në çdo postim.

Së fundi, ajo ka publikuar në “Instagram” një selfie ku shihet me shumë grim dhe në dhomën përplot rroba.

Ajo duket shumë e këndshme por edhe e bukur në këto imazhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ndryshe, Kylie ka pak muaj që është bërë nënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...