Kështu e ngushëllon Anita Haradinaj, Mc Gregorin - Bota Sot
Kështu e ngushëllon Anita Haradinaj, Mc Gregorin

Mediale Vip

Kështu e ngushëllon Anita Haradinaj, Mc Gregorin

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 17:56
Anita Haradinaj

Prezantuesja e njohur dhe gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, Anita Haradinaj, ka një pasion të veçantë për sportin, sidomos fitnesin.

Ajo prej vitesh ushtron dhe ka një trup mjaft të formësuar, ndërsa herë pas here shfaqet për vrapim në natyrë.

Por, Muçaj duket se e përcjell edhe sportin, sidomos artet marciale.

Kjo pasi, Anita po e përcillte me vëmendje përballjen e Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, në kuadër të garave të UFC-së.

Se ajo bënte tifo për mundësin irlandez McGregor apo thjeshtë e ngushëlloi atë pas humbjes e dëshmon postimi në Instagramin e saj zyrtar.

Gregori u dorëzua në raundin e katërt, duke zhgënjyer mijëra tifozë e në mesin e tyre mund të ketë qenë edhe Anita.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...