Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur - Bota Sot
Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:54
Jessie J dhe

Channing Tatum ka pak kohë që u nda me Janna Dewan.

Por, tashmë po flitet se ai është në lidhje me këngëtaren dhe yllin, Jessie J .

Sipas Us Weekly, ata të dy po takohen me njëri tjetrin dhe duket se po kuptohen goxha mirë.

“Është diçka e re, ata po kalojnë mirë së bashku” ka thënë ky burim për këtë medium.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test