Nora dhe Roberti zyrtarisht shtetas të Shqipërisë - Bota Sot
Nora dhe Roberti zyrtarisht shtetas të Shqipërisë

Mediale Vip

Nora dhe Roberti zyrtarisht shtetas të Shqipërisë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 11:35
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Çifti i njohur janë bërë me pasaporta të Shqipërisë.

Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: 'Krenar të jem një amerikan'. 

E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri.

Ata kanë lajmëruar se i kanë marrë pasaportat e shtetit të Shqipërisë, sërish përmes Instagram. 

Çifti duken shumë të lumtur dhe shfaqen të përqafuar në kryeqytetin shqiptar.

 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...