Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë! - Bota Sot
Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!

Mediale Vip

Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 10:53
Kendall Jenner

Kendall Jenner është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen.

Ajo ka bërë që të gjithë mediat të kthejnë vëmendjen nga ajo për paraqitjet e saj të fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i love naps

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kendall ndau dy fotografi me ndjekësit gjersa pozon tërësisht e zhveshur e cila e fotografon veten në pasqyrë.

Imazhe si këto të Duas kanë marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga ndjekësit e shumtë që posedon në Instagram.

Motra e vogël e yllit, Kim Kardashian jo më kot numëron mbi 96 milionë ndjekës në profilin zyrtar, Instagram.

Nuk është hera e parë kur Kendall shfaqet e tillë, pasi paraqitjet e saj janë gjithnjë në fokus të publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...