Aurela Hoxha publikon videon më provokuese që keni parë - Bota Sot
Aurela Hoxha publikon videon më provokuese që keni parë

Mediale Vip

Aurela Hoxha publikon videon më provokuese që keni parë

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 10:10
Aurela Hoxha

Është njëra nga modelet  që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Aurela Hoxha di që me veprimet e saj të tërheq shumë vëmendje e më pas të bëhet edhe pse e diskutimeve në media.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në bikini dhe duket shumë seksi e provokuese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

solo cuando llueve... @aurelahoxhaswim

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...