Puthje dhe skena erotike, Bleona vjen më e nxehtë se kurrë (Video) - Bota Sot
Puthje dhe skena erotike, Bleona vjen më e nxehtë se kurrë (Video)

Mediale Vip

Puthje dhe skena erotike, Bleona vjen më e nxehtë se kurrë (Video)

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 23:07
Bleona Qereti

Bleona Qereti ka publikuar klipin e sja të fundit. Kënga me titullin “Monster” sjell një anë tjetër të këngëtares shqiptare që nuk e keni parë më parë.

Bleona Qereti është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare. Ajo sjell gjithmonë risi në kripet e saj dhe njihet si një nga personat më pa komplekse. Së fundmi Bleona ka publikuar klipin e ri me titull “Monster”.

Image

Në këtë këngë Bleona ka nxjerrë një anë të sajën që nuk e keni parë më arë. Ajo shfaqet një femër mjaft e bukur që martohet në kishë, dhe mjaft sensuale teksa shkëmbën puthje me djalin në klip. Gjithçka realizohet në shtrat dhe skenat janë mjaft erotike.

Shijojeni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...