Publikohet premiera e këngës ‘Të du mom’ nga Stresi - Bota Sot
Publikohet premiera e këngës ‘Të du mom’ nga Stresi

Mediale Vip

Publikohet premiera e këngës ‘Të du mom’ nga Stresi

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 20:10
Stresi

Stresi e ka publikuar premierën e këngës së tij të re.

‘Të du mom’ titullohet ky projekt muzikor i cili e ka rikthyer reperin në ‘Kënga Magjike 2018’.

Kjo këngë është dedikim për nënën e tij e cila kishte shkuar për t’i dhënë përkrahje Stresit derisa ai performonte.

”Kjo merite i shkon producentit tim sekret Enes Qosa Beats flm . Te gjithe nese e ndjeni fjalen nene Degjoje flm zotit per cdo gje flm juve flm the band of stresi & Anxhelo Koci for the backvoc#TeDuMom”, ishin fjalët e Stresit pak pasi kënga u publikua në kanalin zyrtar në Youtube.

Kujtojmë se ai vitin e kaluar poashtu ishte pjesëmarrës në këtë festival të këngës dhe fitoi në kategorinë “Çmimi i WebInternetit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...