Arjola tregon për herë të parë pse u largua nga seriali ‘O sa mirë’ - Bota Sot
Arjola tregon për herë të parë pse u largua nga seriali ‘O sa mirë’

Mediale Vip

Arjola tregon për herë të parë pse u largua nga seriali ‘O sa mirë’

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 22:24
Arjola Demiri

Arjola Demiri në 'Mirage' ka shpalosur detaje nga jeta private dhe karriera si aktore.

Ajo, për herë të parë ka treguar se përse u nda nga bashkëshorti me të cilin ka edhe fëmijë.

Foli për mashkullin e jetës dhe zbuloi nëse është dikush që ia ka rrëmbyer zemrën. E pyetur se përse u largua nga seriali ‘O sa mirë’ dhe rolit të Xhbanes me të cilin pati shumë sukses, Ariola për emisionin ‘Mirage’ më në fund dha përgjigjen e shumëpritur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test