Nëse i përgjigjesh 6 pyetjeve, atëherë mund të aplikosh për Lotarinë Amerikane - Bota Sot
Nëse i përgjigjesh 6 pyetjeve, atëherë mund të aplikosh për Lotarinë Amerikane

Shqipëria

E martë, 13 nëntor 2018

Nëse i përgjigjesh 6 pyetjeve, atëherë mund të aplikosh për Lotarinë Amerikane

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 00:31
Ambasada e SHBA- së në Tiranë

Ambasada e SHBA- së në Tiranë në faqen zyrtare të Facebook, ka publikuar një quiz për Lotarinë amerikane.

Me anë të këtij quiz-i Ambasada synon të testojë njohuritë e aplikuesve mbi rregullat dhe kriteret që duhet të ndjekin.

“Mendoni se e dini si të aplikoni në mënyrë të saktë për Lotarinë Amerikane? Bëni këtë quiz përpara se të aplikoni për të testuar njohuritë tuaja mbi rregullat dhe kriteret”, shkruan Ambasada.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test