Princi Harry dhe Meghan presin fëmijën e parë - Bota Sot
Princi Harry dhe Meghan presin fëmijën e parë

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Princi Harry dhe Meghan presin fëmijën e parë

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 10:15
Princi Harry dhe Meghan Markle

Tjetër foshnje mbretërore është rrugës për në këtë botë.

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë bërë të ditur se janë duke pritur fëmijën e tyre të parë, i cili pritet të lind pranverën e ardhshme.

Çifti e bëri të ditur lajmin për shtatzëninë e Markle, pasi arritën në Australi për turneun e tyre të pas ndërkombëtar, që prej martesës së tyre në fund të muajit maj.

Ata u panë të kapur për dore në vizitën të cilën pritet që ta vazhdojnë në Zelandën e Re dhe disa vende të tjera.

Para se lajmi të ishte zyrtarizuar, kishin qarkulluar thashetheme për shtatzëninë e Markle, për shkak se nëna e saj shkoi nga Amerika në Londër, për ta ndihmuar vajzën e saj, pasi thuhet se Markle nuk dëshiron që të punësojë dado për fëmijën. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test