Rita Ora paralajmëron bashkëpunimin e ri - Bota Sot
Rita Ora paralajmëron bashkëpunimin e ri

Mediale Vip

Rita Ora paralajmëron bashkëpunimin e ri

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 09:26
Rita Ora

KëKëngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

Rita bashkëpunon për këngën “Summer love” në albumin më të ri “Toast to our differences”.

Këngëtarja e ka bërë të ditur këtë gjë me anë të një postimi në një Instastory.

Ajo shprehet se është tepër e lumtur që merr pjesë dhe mezi pret që të publikohet i plotë.

Rudimental është një bandë e njohur në Angli e përbërë nga katër anëtarë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...