Ashpërsohen përplajset mes Khabibit dhe 50 Centit - Bota Sot
Ashpërsohen përplajset mes Khabibit dhe 50 Centit

Mediale Vip

Ashpërsohen përplajset mes Khabibit dhe 50 Centit

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 10:38
50 Cent dhe Khabibi

50 Cent nuk i ka ndaluar thumbimet për stafin e Khabib Nurmagomedov.

50 Cent ka disa ditë që po përplaset me Khabib Nurmagomedov dhe stafin e tij, pas përballjes me Conor McGregorin.

Reperi i njohur amerikan ka përqeshur në Instagram një anëtar të stafit të boksierit rus për veshjen e tij.

“Dreqit, kjo është një veshje e shëmtuar”, ka shkruar 50 Cent në Instagram.

Por, Khabib ia ka kthyer menjëherë atë koment duke i thënë: “Kurrë mos fol keq për vëllezërit e mi”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...