‘Sulltanesha Hyrem’ dhe vajza e saj si dy pika uji - Bota Sot
‘Sulltanesha Hyrem’ dhe vajza e saj si dy pika uji

Mediale Vip

‘Sulltanesha Hyrem’ dhe vajza e saj si dy pika uji

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 15:55
Meryem Uzerli me vajzën e saj

Meryem Uzerli, aktorja turke e cila u bë e njohur dhe njëkohësisht e dashur për publikun shqiptar në serialin 'Sulejmani i madhërishëm' në rolin e sulltanesh Hyremit është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto jo vetëm nga puna e saj por dhe nga jeta private.

Po ashtu  në profilin e saj të ‘Instagramit’, aktorja publikon shpesh imazhe me vogëlushen dhe ngjashmëria e tyre është shumë e madhe.

Flokët bionde, sytë bojëqielli, madje edhe qëndrimi në fotografi është njësoj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...