Zbuloni sa vjet lidhje do festojnë në nëntor Alfio me Fatmën - Bota Sot
Zbuloni sa vjet lidhje do festojnë në nëntor Alfio me Fatmën

Mediale Vip

Zbuloni sa vjet lidhje do festojnë në nëntor Alfio me Fatmën

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 08:23
Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani

Historia e dashurisë së moderatores Fatma Methasani me kuzhinierin Alfio Rrotani që pushtoi të gjithë mediat rozë ka nisur para dy vitesh.

Ishte surprizë fotografia e Alfios pranë të dashurës së tij, ku shkruante, "Po, po e po", duke konfirmuar romancën.

Por askush nuk e dinte sa vite kishin që shijonin këtë lidhje të bukur. E ftuar në "Ftesë për 5", Fatma u pyet për herë të parë publikisht përse nuk e ka pranuar më parë.

Modetarorja u justifikua duke thënë se donin ta shijonin larg medias dhe në nëntor do të festojnë 2-vjetorin e lidhjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...