Bleona Qereti prezanton prindërit! Kështu duken - Bota Sot
Bleona Qereti prezanton prindërit! Kështu duken

Mediale Vip

Bleona Qereti prezanton prindërit! Kështu duken

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 19:02
Bleona Qereti

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti është duke kaluar kohë të mirë me familjen.

Pas projektit të publikuar “Monster”, Bleona ka vendosur që t’i kalojë pushimet së bashku me familjen.

Në Instagram, ajo ndau disa video me fansat teksa tregon se i do shumë prindërit e saj dhe që ata shfaqen tejet në formë.

Ata aktualisht gjenden në Mar-a-Lago një vend turistik dhe mjaft luksoz në Florida.

Bleona po vazhdon të shijojë sukseset e këngëve të fundit e cila është rikthyer fuqishëm në skenën muzikore.

Ajo çka bie në syrin e mediave janë klipet eksplicite dhe zhveshjet e tepërta të artistes Qereti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...