‘Më në fund gjeti burrë’/ Kolegia i nxjerr të palarat këngëtares - Bota Sot
‘Më në fund gjeti burrë’/ Kolegia i nxjerr të palarat këngëtares

Mediale Vip

‘Më në fund gjeti burrë’/ Kolegia i nxjerr të palarat këngëtares

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 22:26
Kur moderatorja i pyeti nëse ato ishin mikesha të mira, Kamela Islamaj nuk nguroi të përgjigjej e para, e cila tha: “Ndonjëherë”.

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojnë mbrëmjet e emisionit “Soiree”.

Mbrëmjen e kaluar, teksa programi ishte drejt fundit, ato të dyja iu bashkuan kolltukut së bashku me një gotë verë dhe folën për miqësinë ndërmjet tyre.

Kur moderatorja i pyeti nëse ato ishin mikesha të mira, Kamela Islamaj nuk nguroi të përgjigjej e para, e cila tha: “Ndonjëherë”.

Këtë përgjigje ajo e argumentoi me faktin se Marsela është një njeri shumë pesimist dhe gjithmonë ka diçka për t’u ankuar.

“Po ja në fillim, thonte nuk kam burrë, e tani që gjeti burrë, ankohet për tjetër gjë”, tha Islamaj, pasi e kuptoi se sapo nxori një sekret. Ndërkohë që Marsela nuk tha asnjë fjalë dhe iu drejtua gotës së verës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...