'Bomba' Zaimina Vasjari, ekspozon format fantastike në fustan të kuq - Bota Sot
'Bomba' Zaimina Vasjari, ekspozon format fantastike në fustan të kuq

Mediale Vip

'Bomba' Zaimina Vasjari, ekspozon format fantastike në fustan të kuq

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 22:40
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat që me pamjen e saj provokon shumë shpesh.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Fustani ngjyrë e kuqe dhe me dekoltenë shumë të theksuar e po ashtu këmbën e hapur, bënte që Zaimina të dukej mjaftë seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...