Dua Lipa sjell këngën e re, të shumëpritur me nga fansat ‘Kiss and Make Up’ - Bota Sot
Dua Lipa sjell këngën e re, të shumëpritur me nga fansat ‘Kiss and Make Up’

Mediale Vip

Dua Lipa sjell këngën e re, të shumëpritur me nga fansat ‘Kiss and Make Up’

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 12:37
Dua Lipa dhe Blackpink

Pesë vajzat janë bërë bashkë për një super-këngë.

Është publikuar më në fund kënga e Duas me grupin e njohur korean, Blackpink.

Kënga po cilësohet një pop-perfeksion, me zërat e artisteve që po përshtaten për mrekulli.

Edhe teksti, muzika, melodia e gjithçka tjetër është perfekte ndërsa fansat tani po kërkojnë sa më shpejtë edhe videoklipin e këngës me titullin ‘Kiss and Make Up’.

Kjo këngë vjen me publikimin e një versioni final të albumit të parë të Duas, e cila e ka nxjerrë sot bashkë me tri këngë të reja.

‘Kiss and Make Up’ është kënga që është pritur më shumë nga fansat të cilët tani po e dëgjojnë e po e shpërndajnë me të madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...