I çudit të gjithë! Si rrallë herë, Vis Bajraktari shpreh publikisht dashurinë për Lorin - Bota Sot
I çudit të gjithë! Si rrallë herë, Vis Bajraktari shpreh publikisht dashurinë për Lorin

Mediale Vip

I çudit të gjithë! Si rrallë herë, Vis Bajraktari shpreh publikisht dashurinë për Lorin

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 13:12
Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari

Lori Hoxha feston sot ditëlindjen dhe mbush 25 vjeç. Me këtë rast, i dashuri i saj që nga koha e gjimnazit, Vis Bajraktari nuk ka mundur ta mbajë për vete dashurinë dhe dedikimin por i ka thënë dy fjalë romantike në Instagram. Nën një foto kur çifti shihen duke u puthur, ndërsa Lori i qëndron ulur në prehër partnerit të saj, Visi shkruan “Zemra më shkon lart e poshtë kur të shoh!”.

Ky postim I bërë nga Visi në Instagram I ka çuditur të gjithë, kjo edhe sepse është kaq romantik. E para që e ka shprehur habinë e saj ka qenë vet motra e Lori Hoxhës, Sara e cila në koment I shkruan “Shi Visi, shi”. Indiferente nuk ka ngelur as Redia, motra më e vogël e cila komenton: “Të gjitha këto vajza janë të kripura, seppse ajo është shumë e ëmbël”.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë prej vitesh në një lidhje dashurie por pavarësisht kësaj, daljet, dedikimet apo fotot e tyre janë të rralla. Tejet të kujdesshëm për ta mbajtur historinë e tyre të dashurisë vetëm për vete dhe larg syrit të publikut, çifti ngjall gjithmonë kuriozitet në ato pak momente që ndajnë ndonjëherë në rrjetet e tyre sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...