Ndryshimi i frikshëm i motrave Istrefi, publikohet fotoja ‘demaskuese’ - Bota Sot
Ndryshimi i frikshëm i motrave Istrefi, publikohet fotoja ‘demaskuese’

Mediale Vip

Ndryshimi i frikshëm i motrave Istrefi, publikohet fotoja ‘demaskuese’

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 15:29
Motrat Istrefi disa vite më parë

Nora dhe Era Istrefi janë dy motrat më simpatike në tregun muzikor shqiptar. Motrat Isrefi janë gjithashtu mjaft të suksesshme në muzikë, dhe sidomos Era e cila ka depërtuar në tregun ndërkombëtar. Mirëpo të dyja kanë pësuar ndryshime të mëdha në fizikun e tyre.

Shpesh herë janë përfolur për ndërhyrje kirurgjikale, por asnjëra prej tyre se ka pranuar këtë në publik. Disa foto të shumë viteve më parë, të cilat janë publikuar së fundmi tregojnë mjaft mirë ndryshimet që kanë pësuar bukuroshet Istrefi si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Buzë më të plota, vetulla të ngritura, një bel shumë i hollë... e shumë detaje të tjera të cilat i dalloni edhe ju në fotot e mëposhtme. Të jetë për shkak të make-upit, ndryshimit të stilit, llojit të kamerës me të cilën janë fotografuar, apo fshihet diçka më tepër?! Gjykojeni ju.

Image
 
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...