Habit Andrra Destani! Bëhet sërish ‘nuse’ - Bota Sot
Habit Andrra Destani! Bëhet sërish ‘nuse’

Mediale Vip

Habit Andrra Destani! Bëhet sërish ‘nuse’

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 15:36
Andrra Destani

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha e cila ka habitë publikun me paraqitjet e fundit.

Ajo ka ndarë disa imazhe në rrjete sociale teksa shfaqet e veshur me vello, e që mund të themi se është bërë nuse për herë të dytë.

Andrra duket si një princeshë e vërtetë, pamja e së cilës mahnit dhe lë shumë për tu admiruar. Bukuroshja është duke ekspozuar fustanet e nusërisë të dyqanit të saj.

Sinani dhe Andrra u martuan në gusht të vitit 2015 ku tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Ansi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...