Këtë fakt për Arbana Osmanin nuk e dinim! - Bota Sot
Këtë fakt për Arbana Osmanin nuk e dinim!

Mediale Vip

Këtë fakt për Arbana Osmanin nuk e dinim!

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 19:21
Arbana Osmani

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Ajo shfaqet duke i dhënë një biçiklete për të vegjël dhe krahas fotos ka shkruar: Hera ime e parë në biçikletë,”-përfundon Osmani. 

Ky fakt për moderatoren nuk dihej më parë, ndërkohë pritet që në këtë sezon të nisë edhe edicioni i radhës i “Dua të të bëj të lumtur”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...