Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit! - Bota Sot
Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit!

Mediale Vip

Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit!

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 22:12
Oriola Marashi

Modelja seksi Oriola Marashi këto ditë gjendet në Paris.

Pasi u shfaq me pamje të ndryshuar nga brune në bjonde duket se Oriola nuk di të ndalet.

Ajo dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë pozuar në një foto sëbashku dhe ajo që bie në sy është se modelja shfaqet me reçipeta në mes të Parisit.

Nuk është hera e parë që Oriola provokon me pamjen apo hiret e saj në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...