Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën - Bota Sot
Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën

Mediale Vip

Mera Zymeri, 25 vite në skenë sjell këngën e parë kur nisi karrierën

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 tetor 2018 Në ora: 14:58
Mera Zymeri

 Është një artiste mjaft e dashur për publikun e mjaft e kërkuar. Mera Zymeri sapo ka sjellë për fansat e saj një këngë që e nisi karrierën muzikore shumë e shumë vite më herët.

"Çka ka zogu" në bashkëpunim me Sparrow ajo e risjell mjaft bukur me një klip i sapo dalë ku ka nisur të pritet mjaft mirë. Vetë këngëtarja me 25 vite në skenë falenderon të gjithë ata që e kanë përkrahur deri me tani por edhe bashkëpunëtorët e saj.

Image

Kënga është vërtet e bukur dhe ia vlen ta dëgjoni e ta shihni ardhur mjeshtërisht në vokalin karakteristik të Mera Zymerit.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...