Xhensila Myrtezaj i jep fund pushimeve, i rikthehet koncerteve - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj i jep fund pushimeve, i rikthehet koncerteve

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj i jep fund pushimeve, i rikthehet koncerteve

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 20:57
Xhensila Myrtezaj

Pas ardhjes në jetë të Ajkës, prej disa muajsh Xhensila Myrtezaj nuk është shfaqur në asnjë skenë, apo program televiziv.

Këngëtarja vendosi të shkëputej për të qëndruar pranë vajzës së saj, por vetëm 3 muaj më vonë përmes një postimi në “Instagram”, ajo njofton se sapo është rikthyer dhe do të jetë në një koncert në Vienë.

“E rinis me koncertin tim të parë, pas një pauze të shkurtër”, shkruan këngëtarja në profilin e saj.

Kënga e fundit e Xhensilës është bashkëpunimi me Ardian Bujupin, 4 muaj më parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat