Tina Turner flet për herë të parë për vetëvrasjen e djalit - Bota Sot
Tina Turner flet për herë të parë për vetëvrasjen e djalit

Mediale Vip

Tina Turner flet për herë të parë për vetëvrasjen e djalit

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 21:45
Tina Turner

Tina Turner më në fund foli për vetëvrasjen e Craig Turner, djalit të saj.

Fituesja e çmimit Grammy tha të premten se ajo nuk mund të kuptojë akoma se çfarë e detyroi djalin e saj për të bërë vetëvrasje, sepse ai kishte shumë gjëra dhe kishte gjetur dashurinë.

‘Unë ende nuk e di çfarë e shtyu atë sepse atë në atë fazë ai më kishte thënë se kurrë më parë nuk kishte takuar një grua që e donte. Ai e solli të takohej me mua për ditëlindjen e tij në gusht. Ai e kishte dekoruar banesën e tij që e bleva vite më parë. U punësua në një kompani të shquar në Kaliforni dhe ishte shumë i lumtur me të’, tha ajo.

Në kohën e vdekjes, Zyra e Ekzaminuesit të Mjekësisë në Los Angeles tha për Fox News se Craig Turner vdiq nga një plagë në shtëpinë e tij në Kalifornia. Ai ishte 59-vjeçar.

Pavarësisht nga vdekja e tij e papritur, Turner tha se synon të “jetë rreth e rrotull për një kohë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat