‘Ke tre ditë që qan’! Besi tregon gjendjen e vështirë që po kalon Xhensila - Bota Sot
‘Ke tre ditë që qan’! Besi tregon gjendjen e vështirë që po kalon Xhensila

Mediale Vip

‘Ke tre ditë që qan’! Besi tregon gjendjen e vështirë që po kalon Xhensila

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 21:49
Besi dhe Xhensila

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjithë fansat me lajmin se pas kaq kohësh do rikthehet me një koncert në Vienë.

Xhensila postoi edhe foto nga avioni ku shfaqet me Besin i cili po e shoqëron në këtë udhëtim. Mirëpo pikërisht tek ky postim aktori ka zbuluar gjendjen e vështirë që po kalon Xhensila për shkak se këto 3 ditë nuk do jetë me Ajkën.

"Ata sytë e enjtur që kanë 3 ditë që qajnë se do lesh vajzën vetëm. Fshije komentin po deshe. M'ke plas veshët", komenton Besi. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...