Rita po shkëlqen në ditëlindjen e motrës - Bota Sot
Rita po shkëlqen në ditëlindjen e motrës

Mediale Vip

Rita po shkëlqen në ditëlindjen e motrës

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 23:42
Rita Ora

Rita Ora, është vënë në qendër të mediave, kjo pasi shpesh vëmendje të madhe kanë rrëmbyer edhe familjarët e saj.

Ajo sot është mbledhur bashkë me familje për të festuar ditëlindjen e motrës së saj, Elenës.

Rita ka postuar një foto në rrjetin sociale ‘Instagram’ një foto tejet seksi në të cilën shfaqet tejet atraktive, ku në fokus kishte gjoksin e saj bombastik.

Përveç Ritës, edhe nëna e saj postoi disa fotografi nga darka e organizuar për ditëlindjen e vajzës së saj, në të cilën çdo gjë ishte menduar në detaje dhe e gjithë familja dukej tejet në qef.

”Ky është veç fillimi i festës”-ka shkruar Rita.

Ndryshe, motra e saj e madhe, Elena Ora, është gjithashtu një emër mjaft i njohur për publikun, kjo pasi tash e sa kohë ajo kryen detyrën e menaxheres së Ritës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elena’s DURTY THIrTY starts now!!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat