Kallashi: Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë - Bota Sot
Kallashi: Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë

Mediale Vip

Kallashi: Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 09:22
Kallashi

Valltarja shumë e komentuar në showbizz për fotot provokuese apo videot twerk, Kallashi ishte e ftuar mbrëmë në ‘Prive’.

Në intervistën më 10 gjëra që nuk i dinin për të, Kallashi zbuloi se politikanë dhe këngëtarë i kanë ofruar shumë para që të lidhej me ta ose të kalonte një natë.

Image

’Krejt këta politikanë dhe këngëtarë të showbizit, edhe familjarë  më kanë bërë shumë, shumë, shumë oferta të mira që të kisha një lidhje me ta të shkoja një natë. Por unë nuk i kam pranuar. Se unë punoja dhe punoj me një klub nate s’do të thotë që unë e jap trupin me para ose të shkoj një natë me të’, u shpreh Kallashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...