“Ma ‘shkatërroi’ vag**ën, duhet të…”, këngëtarja e njohur flet hapur, publiku shpërthen në të qeshura - Bota Sot
“Ma ‘shkatërroi’ vag**ën, duhet të…”, këngëtarja e njohur flet hapur, publiku shpërthen në të qeshura

Mediale Vip

“Ma ‘shkatërroi’ vag**ën, duhet të…”, këngëtarja e njohur flet hapur, publiku shpërthen në të qeshura

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 12:30
Cardi B

Ajo është nga ato këngëtare që nuk i intereson shumë se çfarë thonë të tjetër, por gjithmonë do bëjë e do thotë atë që do.

Së fundmi në një intervistë për Jimmy Kimmel, Cardi B i ka shtangur dhe i njëkohësisht ka shkartuar të qeshura në publik, ku tha se vajza e saj, e cila erdhi në jetë pak muaj më parë, i “shkatërroi”  vag**ën dhe se duhej të qepej.

“Pse nuk ma tha njeri që do më ndodhte kjo, por të gjithë më thanë që kur lind është qejf”, tha ajo ndërsa në sallë plasën të qeshurat.

 
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...