Noizy e Dafina sjellin “A don Love?” - Bota Sot
Noizy e Dafina sjellin “A don Love?”

Mediale Vip

Noizy e Dafina sjellin “A don Love?”

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 13:37
Noizy e Dafina

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur.

“A don Love?” titullohet kënga që ka bashkuar këngëtarët.

Për tekstin janë kujdesur vetë këngëtarët, ndërsa për muzikën “BledBeats”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat