Aktorja e rolit të Melania Trump në klipin e TI, kërcënohet me vdekje - Bota Sot
Aktorja e rolit të Melania Trump në klipin e TI, kërcënohet me vdekje

Mediale Vip

Aktorja e rolit të Melania Trump në klipin e TI, kërcënohet me vdekje

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 14:43
Aktorja dhe producentja Melanie Marden

Aktorja dhe producentja Melanie Marden, e cila luan rolin e Zonjës së Parë të SHBA-ve, Melania Trump në klipin provokativ të reperit TI, ka folur për reflektimet që pati ky veprim i saj.

Ajo ka thënë për TMZ, se ka pranuar shumë kërcënime për vdekje qysh kur klipi me TI u lansua për publikun, megjithatë ajo thotë se nuk është penduar aspak që ka bërë një gjë të tillë,

”Nuk më besohet që njerëzit janë aq të inatosur sa që më kërcënojnë me vdekje”, është shprehur ajo.

Marden beson se njerëzit duhet të qetësohen dhe të fokusohen në probleme më të mëdha.

Në klipin për të cilin ajo dhe po kërcënohet, Marden e paraqet Melania Trump si striptere të reperit TI, ku shfaqet e zhveshur dhe bën vallëzim provokues mbi tryezën e zyrës së improvizuar ovale të Shtëpisë së Bardhë,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...