Enca zbulon gjoksin dhe ka një pyetje për fansat! - Bota Sot
Enca zbulon gjoksin dhe ka një pyetje për fansat!

Mediale Vip

Enca zbulon gjoksin dhe ka një pyetje për fansat!

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 21:53
Enca

Enca sapo ka publikuar këngën e saj ‘Kujt po i han’ në bashkëpunim me Don Phenon.

Por siç duket kjo nuk po mjafton me kaq, pasi ka paralajmëruar këngën e re, e cila do të jetë baladë.

Madje ajo ka thënë se është koha për një baladë duke pyetur se kush po e pret atë.

Ajo duket shumë provokative, si gjithmonë duke vënë në fokus gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...