Një tjetër puthje mes Roza Latit dhe Feros ‘live’ në emision - Bota Sot
Një tjetër puthje mes Roza Latit dhe Feros ‘live’ në emision

Mediale Vip

Një tjetër puthje mes Roza Latit dhe Feros ‘live’ në emision

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 22:52
Fero dhe Roza Lati

Fero ishte i ftuari i radhës në emisionin e Roza Latit ‘Why not’.

Jeta private dhe karriera e bujshme muzikore e rep artistit shqiptar u diskutua sërish gjatë bashkëbisedimit me moderatoren seksi.

E duke qenë se puthja e parë shkaktoi tollovi në media e publik, Fero nuk u largua nga studio pa i dhënë edhe një puthjen tjetër në buzë Rozës.

Prezantuesja e kishte ndërmarrë këtë veprim herën e parë pasi ishin përhapur thashetheme për një lidhje ndërmjet tyre, gjë që ajo e kishte mohuar dhe kjo e herës së dytë u bë vetëm për shou.

”Puthja e dytë” ka shkruar Fero pranë postimit në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...