Oriola dëshmon se mund të sfilojë si një modele profesioniste - Bota Sot
Oriola dëshmon se mund të sfilojë si një modele profesioniste

Mediale Vip

Oriola dëshmon se mund të sfilojë si një modele profesioniste

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 07:31
Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi njihet për linjat e saj trupore që shpesh herë ngjasojnë me diçka të paimagjinuar.

Thjeshtë e përkryer duket ajo gjithnjë kur pozon para aparatit fotografik.

Ngjashëm duket edhe në realizimin e fundit që po bën,

E veshur me një fustan të gjatë dhe elegant, Oriola ka dëshmuar se di të sfilojë pikërisht si një modele profesioniste

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat