Emina Cunmulaj nget traktor, imazhet i publikon në rrjete sociale - Bota Sot
Emina Cunmulaj nget traktor, imazhet i publikon në rrjete sociale

Mediale Vip

Emina Cunmulaj nget traktor, imazhet i publikon në rrjete sociale

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 07:52
Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj po vazhdon misionin që ka nisur, për t’u ndihmuar familjeve në nevojë.

Nga Amerika në Shqipëri, Emina Cunmulaj ka ardhur me një mision.

Ajo ka zgjedhur në mënyrë vullnetare të bëhet pjesë e një grupi për t’u ndihmuar familjeve në nevojë dhe deri tani puna po i ecën mirë.

Së fundmi ishte në njërin prej fshatrave në shtetin shqiptar ku edhe njëherë e ka vërtetuar se është një person i thjeshtë.

Emina, gruaja e një burri tejet të pasur, në disa postime shfaqet duke ngarë traktor.

Në emisionin e fundit ku ishte pjesë ajo ka zbuluar se dikur në shtëpinë e saj në fshat mbanin lopë për të cilat edhe kujdesej.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...